GirlStyle.nl

22 mei 2012

You are here
Bekijk de nieuwste collectie! Modetrends 2012

Supertrash - Shopper Leather Bag

Geschreven door 

Pssst... Had je 'm al gezien? Ik heb het over de leren shopper die in de (overigens vernieuwde!) online shop van Supertrash staat. De kansmaker om it-bag van dit en aankomend modeseizoen te worden!

Het wordt tijd om de tas even van dichtbij te bekijken want hij is perfect van model, geheel van leer, er past lekker veel in en is verkrijgbaar in de kleuren cognac en zwart. Musthave?

Er zit een afneembare schouderband bij zodat je de tas ook crossbody kan dragen.

De Shopper Leather Bag kost €199,95 bij www.supertrash.com


Bekeken 761 keer
Saskia

Op 8 jarige leeftijd kreeg ik (als mini fashionista in de dop) een echte modewijzer cadeau, waarna ik alleen nog kon dromen van lakschoentjes met een hakje, jurkjes met stippen en een droombaan in de mode. Met een achtergrond in de grafische sector en een studie modevormgeving aan Academie Minerva te Groningen schrijf ik nu 30 jaar later nog steeds over deze onuitputtelijke bron van inspiratie: Mode!

Word ook vrienden met ons op GirlStyle Facebook!

Website: www.girlstyle.nl

Laat een reactie achter