GirlStyle.nl

22 mei 2012

You are here
Bekijk de nieuwste collectie! Modetrends 2012

Mulberry Bayswater tas op FashionMarktplaats!

Geschreven door 

Te koop op Fashionmarktplaats, de Bayswater White Leather It-bag gespot op Fashionmarktplaats.nl! De Bayswater White Leather, een witte limited edition van Mulberry staat er for sale!

In de winkel kost de 'tas der tassen' de Mulberry Bayswater maarliefst 895 euro, op Fashionmarktplaats wordt deze arm-candy nu een stuk goedkoper aangeboden. De tas is nog ongebruikt.

Dit witte exemplaar lijkt ons zeer geschikt voor alle aankomende zomers!

Heb je een vraag of wil je hem hebben? Neem dan nu contact op met de verkoopster.

Het luxe Britse tassenlabel Mulberry bestaat sinds 1971 en staat bekend om de prachtige en stijlvolle tassen.

Wat vind jij van deze witte Mulberry?

Fashionmarktplaats
Heb jij zelf ook tassen, kleding of accessoires die je wilt verkopen? Of ben je op zoek naar een leuk modekoopje omdat je kast uit puilt en wil je wat bijverdienen? In een minuutje heb je een eigen verkoop account op Fashionmarktplaats.nl aangemaakt zodat je direct met verkopen kan beginnen.

Om je advertenties nog eens extra onder de aandacht te brengen, beschik je over een aantal buttons die je kunt activeren zodat je items direct gedeeld worden via sociale media als facebook, twitter en hyves. Succes met het verkopen!

Bekeken 685 keer
Saskia

Op 8 jarige leeftijd kreeg ik (als mini fashionista in de dop) een echte modewijzer cadeau, waarna ik alleen nog kon dromen van lakschoentjes met een hakje, jurkjes met stippen en een droombaan in de mode. Met een achtergrond in de grafische sector en een studie modevormgeving aan Academie Minerva te Groningen schrijf ik nu 30 jaar later nog steeds over deze onuitputtelijke bron van inspiratie: Mode!

Word ook vrienden met ons op GirlStyle Facebook!

Website: www.girlstyle.nl

Laat een reactie achter